Jak fixovat prchavé prsy

Při stárnutí ztrácíte kůži pružnost a vaše prsa se samozřejmě začnou propíchnout. Faktory, jako je kouření a mnohočetné těhotenství, mohou způsobit, že se vaše prsa smaží víc, než kdybyste nekouřili nebo nedávno porodili, ale klesající, klesající kůže je stále normální součástí procesu stárnutí. Pokud máte svalnaté prsy, které vás obtěžují, máte možnosti pro jejich zpevnění. Z rychlé opravy domů, které znova způsobují, že vaše prsa vypadají znovu na trvalé chirurgické postupy, zvolte vhodnou metodu.

Získejte profesionální podprsenku. Nosnící podprsenky, které jsou příliš volné nebo natažené, mohou způsobit, že vaše prsa vypadají pomaleji než oni jsou, hlásí Allure.com. Podívejte se na obchod, který se specializuje na podprsenky a podprsenky. Proveďte schůzku, kterou chcete měřit, a požádejte svého prodejce, aby vám pomohl nalézt podprsenku, aby se minimalizovalo propadnutí.

Vyměňte své podprsenky, když se pružina vyčerpá. Nosení opotřebované podprsenky může vést k rozervaným prsům, říká Allure. Ručně umyjte podprsenky a zavěste je, aby se usušily, aby pomohly elastiku vydrží déle. Často opotřebované a omyté podprsenky trvají asi rok.

Cvičení, které vám pomůže dostat vaše ohromné ​​prsa zpět do tvaru. Zaměřte se na hrudní cvičení, abyste zpevnili vaše prsní svaly a zvedli prsa, což je zjevnější. Pro každodenní práci na hrudníku proveďte každý den push-up. Lehněte si na zádech na cvičební lavici a použijte závaží k provádění hrudních mouch a dále pracujte na vašich prsních svalech.

Navštivte plastického chirurga. Zeptejte se svého lékaře na možnosti chirurgických výkonů, které vám pomohou zpomalit vaše prsa. Zvažte zvedání prsu, abyste odstranili přebytečnou kůži a přemístěli prsa tak, aby se vrátili do své původní podoby. Ženy s malými, sagózními prsy jsou nejlepšími kandidáty na prsní výtahy, doporučuje oddělení chirurgické kliniky State University of New York.