Jak měřit malou ligovou basebalovou rukavici

Rukavice na baseball jsou jedním z nejdůležitějších vybavení, které můžete koupit pro hráče Little League. Mladé baseballové rukavice jsou často vyrobeny ze syntetických materiálů a mohou se rychle rozbít. Jsou navrženy s menšími prsty a otvory pro zápěstí, které nejlépe pomohou malým hráčům. Mládežnické rukavice často přicházejí s velkými kapsami, které pomáhají malým ligovým hráčům naučit se chytit. Správné určení velikosti a měření rukavice Little League může pomoci maximalizovat zkušenost dítěte.

Umístěte dětskou ruku dlaní dolů na stůl. Prsty by měly být blízko sebe a zcela rozšířeny.

Měření ukazováčku vašeho dítěte. Použití flexibilní měřicí pásky zajistí větší přesnost. Změřte od základny ukazováčku na špičku prstu. Měření v palcích.

Přidejte dva palce k měření, které máte. To určuje velikost rukavic vašeho dítěte. Podívejte se na baseballové rukavice ve vašem místním sportovním obchodě, aby odpovídaly těmto měřením.

Vyzkoušejte rukavice. Když má vaše dítě rukavice, měřte, zda je mezi špičkou ukazováčku a samotným koncem rukavice dva palce místa. To naznačuje správné uchycení. Vaše dítě by mělo být schopné kroutit prsty a stisknout rukavice.