Jak se dostat do tvaru rychle přes 50 let

Důsledný cvičební program snižuje riziko chronických onemocnění, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak a vysoký cholesterol, které obvykle po 50 letech věnují hlavu. Pokud už máte takové nemoci, většina dnů v týdnu může pomoci kontrolovat váš stav a dostat vás Ve tvaru rychle. Změna typů cvičení, které děláte, a intenzita, s jakou trénujete většinu dnů v týdnu, snižuje riziko zranění, zlepšuje vaše zdraví a zvyšuje vaše fitness, i když jste starší než 50 let.

Dokončete sílu-trénovat rutinu tři dny v týdnu začínat s hrudníkem a zpět cvičení v pondělí. Zahrnujte především cvičení činky a činky, jako jsou lavičky, činky a činky pro hrudník. Do řady činky a řady kabelů pro záda. Zahrnujte tři sady šesti až 15 opakování tří cvičení na jednu svalovou skupinu, které zvyšují svalovou sílu, svalovou vytrvalost a schopnost zpracovávat glukózu v krvi.

Proveďte 45- až 60-ti minutové aerobní cvičení v úterý a ve středu, jako je skupinová fitness, běh na běžeckém pásu nebo kombinaci dvou až tří kardiologických strojů, trvá 20 až 30 minut pro vaše tělo Začněte používat primárně uskladněný tělesný tuk k paliva ve vašem cvičení, zlepšíte aerobní kapacitu a spalujete uložený tuk.

Zahrnout rutinu bicepsu a tricepsu ve čtvrtek. Do činky kudrlinky, kabelové kudrlinky a koncentrační kadeře pro vaše bicepsy, pracujte s tricepy s činky, prodloužením tricepsu a tricepsem. Dokončete tři sady šesti až 15 opakování tří cvičení na svalovou skupinu.

Dokončete jeden velmi intenzivní cvičení každý týden v pátek. Sprint nebo běžte opravdu rychle po dobu 30 až 60 sekund, pak jděte po dobu dvou minut po celých 25 minutách, velmi intenzivní cvičení zvyšuje vaši anaerobní sílu a spálí obrovské množství kalorií po dokončení práce.

Dokončete své týdenní cvičení s rutinou nohou a ramen v sobotu, kulminujícím v šesti dnech tréninku týdne. Dělejte dřepy, lunges, prodloužení nohou a nohy kudrlinky pro nohy. Zahrnujte činky s ramenními činkami, postranní vzpěry činky a vzpřímené řady pro vaše ramena, nesení váhy na ramenou a zvedání závaží nad ramenem zvyšují kostní zdraví vašich kyčelních kloubů a páteře.

Strečte každou svalovou skupinu nejméně dvakrát týdně, abyste zvýšili flexibilitu a společný pohyb pohybu. Proveďte dvě až čtyři opakování na jeden úsek, podržte každý úsek po dobu 15 až 30 sekund.