Jak trénovat na holý kloubový box

“Bare-knuckle boxing” je termín, který popisuje předchůdce moderního sportovního boxu, a jakýkoli bojový sport, kde účastníci bojují bez ochrany rukavic a hlavy. V nejdůležitějších aspektech bude trénink pro holý kloub vypadat jako školení pro box: vyvinete kardiovaskulární vytrvalost, fyzickou sílu, děrování a nohu. Co se liší, kolik času strávíte při přípravě rukou na dopad nechráněného děrování. Můžete kreslit ruční cvičení z různých tradic, od boxu až po kung fu.

Nejméně jedno kolo vaší tašky pracuje bez rukavic nebo rukou. Jak se vaše ruce a zápěstí zvyknou na tento nový stres, zvyšte počet vašich pytlů, když pracujete na všech kolech bez ochrany. Plátěné tašky jsou pro tento účel o něco lepší než vinylové pytle, protože jsou hrubší a budou rychleji vytvářet vaší košili.

Podmiňte ruce dalším děrováním staré knihy 20 až 50 krát denně. Začněte s tenším brožováním, poté se postavte na hustou brož nebo na hromadu dvou tenkých. Nakonec se postavte do pevné knihy.

Aplikujte antibiotickou mast okamžitě na jakékoli zbytky nebo odřeniny, které najdete po ruce po ruce. To urychlí léčbu a vyhnout se infekcím, což jsou společné důsledky toho, že jste si vyškrábali ruce na punčochačku.

Odečtěte si klouby a zápěstí po dobu 20 až 30 minut po každém tréninku, abyste zmírnili nepříjemné pocity a zrychlila, jak rychle se můžete vrátit k tréninku.

Dejte obvazy na všechny oblasti vašich rukou, které to potřebují, ale teprve poté, co skončíte s polevou. V opačném případě obvazy během polevy prostě spadnou.