Jak zastavit hokejový štít z zamlžování nahoru

Všichni hráči na vysoké škole a menší hokejisté musí nosit stínítko jako součást své masky na obličej. To je z bezpečnostních důvodů, protože masky se štítky výrazně snižují riziko zranění očí a obličeje, říká Washingtonská státní univerzita. Hokejové štíty jsou typicky vyrobeny z odolného plastu odolného proti nárazu s povlakem, který zabraňuje poškrábání. Bohužel, hokejové štíty jsou náchylné k zamlžování, což může omezit vidění a zhoršit výkon.

Koupit komerční sprej proti zamlžování navržený speciálně pro hokejové štíty. Ty jsou k dispozici na většině míst, které prodávají hokejové masky. Použijte před hry.

Vyčistěte vnitřek hokejového štítu s dětským šamponem těsně před hrou, abyste udržovali mlha pod kontrolou. Použijte ubrousky bez vláken nebo mikrovlákna, když aplikujete jakékoliv řešení na stínítko.

Zkuste mít na sobě masku, která sedí dále od vašeho obličeje. Tím se sníží zamlžení.

Požádejte ostatní hokejisty o radu. Mnoho hokejistů prisahá určitými metodami pro snižování mlhy, jako je například otření clon s dětským olejem nebo čisticími prostředky na bázi oleje. Myšlenkou těchto metod je to, že olej v produktech brání kondenzaci vody na masce.