Jak cestovat s herniated disk

Podle MayoClinic.com je herniovaný disk nejčastěji prožíván jednotlivci středního věku. Toto prohloubení žilatinových kotoučů mezi obratlími může způsobit značné bolesti a slabost. Příznaky se zpravidla zhoršují, když jednotlivec sedí nebo stojí na stejné pozici po dlouhou dobu. Bohužel, bolest z herniovaného disku může zabránit některým jednotlivcům v cestování, a to buď pro podnikání, nebo pro radost. Vyhlídka na důsledky pro příliš dlouhé posezení se zdá být daleko větší než cíl. Existují však způsoby, jak můžete při jízdě snížit nepohodlí herniového disku.

Během cesty pravidelně natahujte svaly horního a dolního těla. Podle Johns Hopkins Medicine, sedící po dlouhou dobu skutečně umístilo značné napětí na několik oblastí páteře. Pokud již máte herniovaný disk, toto přidané napětí znamená další bolest. Pokud létáte, protáhněte ramena a krk, lehce se ohneme vpřed nebo po obou stranách a roztáhnete nohy. Navíc se zvedněte každou hodinu chodit do koupelny nebo do konce kabiny a dělat lehké úseky. Pokud cestujete vlakem nebo automobilem, můžete tyto cviky a časté přestávky snadno zapracovat, abyste uvolnili zátěž na zádech.

Přiveďte vytápěcí podložku nebo znovu použít studenou a teplo se zabalí s vámi, když cestujete. Pokud létáte, nebude vám dovoleno přenést tyto věci jako přenášené věci, ale nechte je v kufru pro použití, když přistanete. Pokud trpíte křečemi v letadle, aplikujte na zasaženou oblast studenou zátku po dobu pěti minut, poté pět minut. Máte-li bolesti a možné otoky, použijte místo, které je místo horké nebo teplé, místo pro zmírnění zánětu. Pokud cestujete jinou formou přepravy, přineste s sebou chladné a teplákové balíčky a zeptejte se dopravní společnosti na jakékoliv omezení jejich používání během vaší cesty.

Vezměte protizánětlivé léky, jako je ibuprofen, když cestujete. Ibuprofen nebude vyléčit vaše herniated disk, ale může alespoň vaše cesta pohodlnější. Pokud jste zkusili OTC léky a zjistili, že jsou neúčinné, poraďte se s lékařem o vašich obavách. Předepisování relaxačního svalu nebo silnějšího prostředku proti bolesti může být nezbytné, abyste vás zabránili v silné bolesti.

Přineste s sebou bederní nebo podobný opěrný opěrný polštář a použijte jej, když musíte zůstat sedět po dlouhou dobu. Tyto polštáře lze nalézt ve většině obchodních domů v oddělení postelí nebo zdravotnického oddělení a mohou uvolnit některé z napětí, které se vyskytuje v zádech kvůli nepohodlnému sezení. Pokud létáte, můžete co nejvíce položit sedadlo a poskytnout vám nějaký prostor, abyste mírně prodloužili nohy. Umístěte polštář mezi postiženou oblast zad a zadní části sedadla a opřete se o něj. Někteří lidé také zjistí, že sedět na polštáři zmírňuje tlak na zádech.