Jak jíst zdravé obědy v kanceláři

Přibližně 83 procent Američanů obvykle jede na svých pracovních stolech během běžného pracovního dne, tvrdí Akademie výživy a dietetiky. Mnoho z těchto lidí může mít touhu jíst zdravý oběd v práci, ale může to být obtížné s krátkou přestávkou na oběd a pokušení od méně spolupracovníků na zdraví. Plánování, občerstvení a zodpovědnost jsou tři způsoby, jak vám pomohou jíst zdravé obědy v kanceláři.

Plánování je klíčem

Když se snažíte jíst zdravý oběd v kanceláři, nejlepší věc, kterou můžete udělat, je naplánovat si jídlo a přinést si vlastní oběd. Pracovní bufety jsou často plné mastných, nezdravých jídel, jako jsou například pizza a sýrový těstovinový pokrm. Příprava oběda vám pomůže zůstat na cestě během dne. Udělejte další večer nebo dvě večeře před večerem a zabalte si je do obalu na oběd v kanceláři. Občerstěte si oběd v noci předem, abyste si ho mohli vyrazit po cestě ze dveří místo toho, abyste se pokoušeli o něco zdravého ráno. Grilované kuřecí maso a zelenina, krůtí sendviče na celozrnném chlebu a celozrnné těstoviny s omáčkou z marinary jsou rychlé a snadné možnosti, které vám pomohou udržet plné a na správné cestě.

Nibble Regularly

Bavit se na zdravých občerstvení po celý den je skvělý způsob, jak se ujistit, že jíte zdravý oběd v kanceláři. Pokud jste od snídaně nezjedli a jste vyprcháni, objednávání velké pizzy se může zdát jako dobrý nápad. Pokud jste spokojeni se zdravými občerstvením po celý den, hladina cukru v krvi zůstane stabilnější, takže se nebudete cítit hladoví a budete pravděpodobně více držet svůj zdravý obědový oběd. Vyberte občerstvení, které obsahují bílkoviny, které vám pomohou udržet plné tělo. Některé možnosti zahrnují hummus a zeleninu, strunový sýr a kus ovoce a vše-přírodní arašídové máslo na celozrnných sušenkách.

Be Choosy s Takeout

Podívejme se na to, a to i s nejlepšími úmysly, existují dny, kdy nebudete schopni plánovat a zabalit si oběd. Když k tomu dojde, může být vyjímka vašej jediné možnosti. Najděte několik míst v blízkosti vaší práce a studujte jejich nabídky. Zvolte možnosti odběru, které obsahují zeleninu, chudé bílkoviny a celozrnná zrna, například sendvič s krůty na celozrnném chlebu s postranním salátem nebo kuřecí polévku a zeleninový zábal. Požádejte o sendviče bez sýra nebo majonézy a trvejte na tom, aby si šaláty s obvazem na boku. Většina restaurací bude ochotna vyhovět vašim dietním potřebám.

Najděte kamaráda

Odolné pokušení může být obtížné, zvláště v kanceláři, kde se automaty a cukrářské mísy mohou okamžitě odhodit. Najděte spolupracovníka, který je také na zdravé stravování a udělejte smlouvu, abyste si navzájem pomohli zůstat na správné cestě. Jezte každý den s oběma kamarády a vyhněte se spolupracovníkům, kteří se pokoušejí sabotovat vaše úsilí nezdravými pokušeními.