Jak pít ledovou vodu s horečkou

Horečka může způsobit, že se potíte a ztratíte více vody než obvykle. Horečky mohou také způsobit, že se cítíte tak špatně, že nechcete jíst a vůbec nic pít. Pokud jste nemocní s chřipkou nebo jakýmkoli jiným virovým onemocněním, vynaložte další úsilí na pití vody, aby nedošlo k dehydrataci. Ledová voda nejenže vám pomůže zůstat hydratovaná, ale může vás také ochladit.

Vypočítejte množství vody, kterou potřebujete denně. Dr.Sears uvádí, že dospělí potřebují ½ až ¾ oz. Vody pro každou libru tělesné hmotnosti. Tento požadavek na vodu zahrnuje všechny tekutiny a dokonce i polévky a ovoce, které obsahují vodu.

Naplňte velkou misku, opakovaně použitelnou lahvičku s vodou nebo jinou nádobu s ledovou vodou a nechte ji u sebe. Horečky často způsobují sníženou chuť k jídlu, protože potraviny zřejmě ztrácejí chuť. Ledová voda poskytuje osvěžující a hydratační volbu, když jiné nápoje, jako je například džus a sportovní nápoje, se nemusí zdát chutné.

Vezměte doušky z láhve s vodou alespoň každých 10 až 15 minut, když jste vzhůru. Nepoužívejte příliš rychle vody, zvláště pokud jste zvraceli. Pitná voda pomalu, ale neustále pomáhá snadněji vstřebat, aniž by se vaše tělo vyprázdňovalo, aby vyprázdnil obsah vašeho žaludku.

Naplňte lahvičku podle potřeby a nechte led nechat, aby byl chladný. Požádejte někoho, aby to udělal za vás, pokud máte vysokou horečku, nebo se prostě netěšíte dostatečně dobře, abyste se vydali do kuchyně.