Jak hydratovat vaše tělo po pití alkoholu

Alkohol je diuretikum, které způsobuje, že ztratíte více tekutiny, než konzumujete. Mnoho z účinků po noci těžkého pití souvisí s dehydratací, podle Annals of Internal Medicine. Nejlepší způsob, jak rehydratovat vaše tělo je pít spoustu vody, i když jiné tekutiny mohou sloužit stejné funkci a snížit Příznaky kocoviny.

Po noci konzumace alkoholu pijte 12 sklenic vody. Nepijte je najednou. Okamžitě sklopte brýle po dobu 12 hodin. Dávejte pozor, abyste nepili příliš mnoho vody, protože to může způsobit další vážné problémy, jako je intoxikace vodou.

Konzumujte sportovní nápoj, který obsahuje elektrolyty. Příliš mnoho vody, když jste dehydratováni, může způsobit ztrátu cenných elektrolytů. Pití sportovních nápojů může pomoci vyměnit ty elektrolyty a zároveň hydratovat vaše tělo.

Zahrnujte zázvorový pivo, který vám pomůže hydratovat vaše tělo. Dehydratace a alkohol mohou způsobit nevolnost. Ginger pomáhá upokojit žaludek a současně poskytuje tělu potřebnou tekutinu. Karbonace také může pomoci s rozrušeným žaludkem.

Vypijte roztok na rehydrataci určený pro nemocné děti. Vyberte ten, který obsahuje více elektrolytů než sportovní nápoje a může rychle hydratovat vaše tělo.