Jak obnovit sonicare

Sonicare je elektrická zubní kartáčka prodávaná společností Philips. Sonicare používá vibrační hlavu, která čistí zuby a dásně. Všechny modely modelu Sonicare přicházejí s funkcí Easystart, kde se síla zubního kartáčku postupně zvyšuje během prvních 14 použití. Použití Sonicare a jeho různých funkcí – včetně obnovení systému – není komplikované.

Umístěte Sonicare do nabíječky tak, aby byla spodní část rukojeti pevně na svém místě. Doba nabíjení je nejméně 24 hodin, aby byla připravená k použití.

Stiskněte a podržte tlačítko napájení mezi dvěma až pěti vteřinami, pokud je Sonicare v nabíječce, pokud chcete deaktivovat funkci Easystart. Uslyšíte jedno pípnutí. V závislosti na modelu Sonicare, který máte, budete muset stisknout tlačítko napájení minimálně pět sekund k opětovnému aktivaci a poslouchat dvě pípnutí.

Umístěte Sonicare do úst, zapněte jej a začněte kartáčovat zuby. Funkce Smartimer zahájí zubní kartáček po dobu dvou minut.

Stiskněte tlačítko napájení, když jej používáte k pozastavení operace. Opět stiskněte tlačítko pro pokračování a pokračujte tam, kde jste přestali.

Počkejte 30 sekund po pozastavení operace nebo vložte zařízení Sonicare zpět do nabíječky a resetujte funkci Smartimer na začátek.