Jak skrýt zeleninu v pokojích pro děti

Podle amerického ministerstva zdravotnictví a lidských služeb by děti ve věku od dvou do šesti let měly jíst tři porce zeleniny denně a starší děti by měly mít čtyři porce. Získat špinavé jedlí konzumovat doporučené množství vegetariánek může být boj, dokonce i bezstarostné děti by mohly blikat na toto číslo. Jedním ze způsobů, jak zvýšit příjem vašeho dítěte, je ploutím do jiných potravin, které tě potěší.

Smíchejte je v hladkých. Smíchejte banán, šálek jablečného džusu, pár šálků drceného mrkve, šálek jogurtu nebo mléka a ledu v mixéru pro sladký plnící nápoj, který děti budou milovat. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí říkají, že 1/2 šálku surových mrkví je porce, takže pokud rozdělíte to mezi dvě děti, budou každý pít dvě porce zeleniny.

Puree zelenina na omáčky. Mnoho dětí si vychutná špagety s omáčkou a je to vzácné dítě, které miluje makarony a sýry. Využijte těchto preferencí přidáním pudinové zeleniny k nim. Špagetová omáčka již obsahuje rajčata, ale můžete přidat mrkev a špenát na pěstovaný vitamín, který většina dětí nikdy nevšimne. Přidejte nakrájenou mrkev nebo squash pro zdravější, ale obvykle oranžovou omáčku na špičkové makaronové nudle.

Zakryjte zeleninu se sýrem. Pizza je oblíbená v dětství, ale vaše plod by se mohlo rozcházet, jestliže je koláč doplněná velkou, hubenou zeleninou. Místo toho nakrájejte jemnou zeleninu, jako je cuketa a špenát, na jemné kousky a položte je přímo na omáčku domácí pizzy. Nejlépe se sýrem a pečte jako obvykle. Ovocné omáčky můžete samozřejmě přidat i do omáček.

Smíchejte nakrájené vegetariánty na mleté ​​maso. Severní Karolína státní univerzita navrhuje přidání strouhaného nebo nakrájené zeleniny, jako jsou mrkev, sladké papriky a cibule na maso. Ve skutečnosti je můžete přidávat do jakéhokoliv podzemního masa, jako jsou například hamburgery, neopatrné kousky nebo masové kuličky. Použijte kuchyňský robot nebo mixér, abyste zeleninu nakrájeli co nejjemněji.

Pečeme zeleninu v dezertech. Existuje mnoho sladkých lahůdek, které děti budou milovat, do kterých můžete plížit zeleninu nebo dvě. Mrkvový dort, dýňové muffiny a cuketa chleba jsou oblíbené rodiny. Podívejte se na další kreativní recepty, jako jsou koláče z rajčat a černých bobů.