Jak spálit žaludeční tuk rychle pro ženy

Bříšný tuk je často nejtěžší druh tuku, který se má zbavit, zejména u žen. Existuje však několik způsobů, jak zaměřit na žaludeční tuk a vybudovat štíhlou a ztuhlý plochý žaludek. Rutinní cvičení je nezbytné pro spalování břišního tuku. Kombinujte kardio cvičení, kalistheniku a posilovací přípravu, které vám pomohou rychleji odhalit dramatické výsledky. Je také nezbytné, abyste se rozhodli pro zdravé a výživné stravování, abyste mohli nejen spálit tuk, ale také ho udržet.

Proveďte nejméně 30 minut kardio cvičení každý den. Kardio cvičení je jedním z nejúčinnějších způsobů spalování tuku rychle, protože zvyšuje srdeční frekvenci, aby podpořil maximální spalování kalorií. Zvláštní jízda může spálit kdekoli od 500 do více než 1000 kalorií za hodinu. Při budování síly a vytrvalosti zvýšíte rychlost a intenzitu svého běhu, abyste podpořili další spalování kalorií. Vyzkoušejte také cyklistiku, plavání a kickboxing, abyste diverzifikovali svůj trénink.

Proveďte nejméně pět sérií po 20 nebo více opakováních svalů, knoflíků a drtí po kardio cvičení každý den. Sitky a drtí posilují rectus abdominis, příčné břicha, vnější obliky a vnitřní oblique. Pushups posilují vaše jádro stejně jako svaly v celé abs a zpět. Když spalujete tuk, tyto cviky vám pomohou odhalit definované abs.

Hmotnost vlaku po dobu nejméně 30 minut po cvičení. Hmotnostní trénink vytváří chudou svalovou hmotu, která umožňuje tělu efektivněji spalovat tuky a kalorie. Navíc, cvičení odporu pomáhají zvýšit vaši sílu a vytrvalost, což vám umožní lépe vykonávat kardio cvičení.

Spotřebujte méně kalorií než hořet, abyste podpořili ztrátu hmotnosti. Musíte vypálit zhruba 3 500 více kalorií než konzumujete, abyste ztratili 1 kg tuku. Vaše strava by měla být bohatá na ovoce, zeleninu, chudé bílkoviny a celozrnná, ale s nízkým obsahem tuku. Omezte příjem nápojů s vysokým obsahem cukru nebo kofeinu a vypijte nejméně 64 oz. Vody každý den zůstat hydratovaný.