Jak vyčistit nosní kroužky

Piercing nosu může udělat jemné prohlášení o neshodě uživatele, aniž by vytvořil obrázek, který je příliš neprůstřelný nebo viditelný. Nosní kroužky, stejně jako všechny piercing, vyžadují dostatečnou péči a čištění během týdnů následujících po propíchnutí. Pokud nejsou udržovány v čistotě, mohou se snadno infikovat. Šance na infekci po hojení jsou nižší, ale pravidelné čištění je stále zapotřebí k udržení piercingu zdravého.

Přesuňte nosní kroužek, aby nedošlo k jeho přilepení v jedné poloze. To je obzvláště důležité pro nové piercingy a infikované piercingy, které se mohou v kůži uvíznout v důsledku poškrábání nebo vysušení hnisu, jak se piercing léčí. Stiskněte prstence opatrně sem a tam.

Aplikujte alkohol s bavlněným tamponem na kůži kolem piercingu a na samotný nosní kroužek. Tím zabijete všechny bakterie nebo jiné bakterie, které by mohly vést k infekci. Udělejte to před a po otáčení propíchnutí, abyste se ujistili, že nové zárodky nejsou zavedeny, když otočíte nosní kroužek.

Použijte čisticí prostředek na tvář nebo ruční mýdlo, abyste odstranili veškeré nečistoty, které se mohly nahromadit na základně piercingu. Udržování této oblasti čisté a bez nečistot nejen zlepšuje zdraví pokožky kolem propíchnutí a zabraňuje nahromadění nečistot. Nadbytečná nečistota může být také základem pro bakterie, která může vést k infekci.

Péče o infikované piercing stejným způsobem, jaký byste chtěli pro nové piercing. Přesuňte kroužek a očistěte piercing několikrát denně. Budete vědět, jestli se vaše piercing stane infikovaným, protože kůže zčervenání a zvlnění kolem něj. Váš prsten může také uvíznout, protože infikovaná oblast vylučuje hnis, který pak vyschne mezi prstencem a kůží. Použijte sterilní roztok slaného roztoku kromě alkoholu na infikovaný piercing. Pokud se vaše infekce během několika dnů nezačne hojit, budete muset vyzváněcí kroužek odstranit a vyčistit infikovanou oblast. Jakmile se infekce uzdraví, můžete důkladně vyčistit nosní kroužek a vyměnit ho do propíchnutého otvoru.