Jak vypočítat období softball

ERA džbánů, nebo získané běh průměr, je statistika použitá k výpočtu kolik běží džbán se vzdává, v průměru, v průběhu plné hrou pitched. Spodní džbán ERA, tím lépe. ERA softbalového džbánu se vypočítá takřka přesně stejným vzorem, který se používá k výpočtu ERA baseballového džbánu, jediný rozdíl je v tom, že formula softballu zohledňuje kratší standardní hru (sedm setů) než typická hra s devíti setmi baseballu.

Vyzkoušejte počet získaných běžících dat, které daný softballový džbán opustil během určitého časového období. Ujistěte se, že jste započítáni pouze za sázkové běhy – běhy zaznamenané v důsledku chyby jiného hráče se nezapočítávají do ERA džbánu.

Přidejte počet směrů, které byly během stejného časového úseku přidány. Ujistěte se, že jste zahrnovali částečné inningy ve formě zlomků (například celkový počet směrů nasazených v rané části sezóny by mohl být 15 1/3).

Rozdělte počet výher získaných počtem vynechaných směn. To vám dává průměrný průměr, který jste vydělali za každou směnu. Pokud chcete, aby se hra ERA hrála v hře, ještě jste nebyl hotov.

Násobte výsledek z kroku 3 o 7, typický počet inningů v softbalové hře. Výsledným číslem je ERA softbalového džbánu za hru.