Jak zabránit nafouknutí očí po pláči

I když jsou určitě emocionální a duševní přínosy pro dobrý, staromódní výkřik, nemusíte nutně chtít, aby celý svět věděl, že jste plakal. Příliš často však vaše nafouklé, zčervenání, oteklé oči jsou mrtev. Mnoho lidí se obrací k domácím prostředkům, aby snížilo vzhled ošoupaných očí způsobených plačem. Před použitím nápravy naneste malé množství zápěstí, abyste se ujistili, že nejste alergičtí.

Používejte studenou vodu z vodovodu a žínku, abyste jemně opláchli a vyčistili oblast kolem očí. Nejenže to pomůže odstranit lepkavé, slané zbytky, které slzy opouští, ale chladná teplota vody může začít snížit otoky. Nepoužívejte příliš tvrdé k odstranění slzných skvrn, mohlo by dojít k zčervenání a dráždění pokožky dále.

Pomocí středních prstů lehce přitlačte podél obočí, pod kostkou pod očima a kolem očních dutin. Podle pokynů pro zdraví pomáhá tato technika stimulovat lymfatický systém a odvádět přebytečnou tekutinu.

Napijte dva šálky zeleného čaje, pak nechte čajové sáčky vychladnout a zabalte je do hedvábného papíru. Umístěte je do mrazničky, dokud nejsou velmi chladné, pak si lehněte s několika polštáři pod hlavou a položte chlazené sáčky na uzavřené oči po dobu 15 minut. Podle PaulasChoice.com udržování zvýšené hlavy pomáhá udržet další tekutinu, aby se shromáždila pod očima a způsobila více otoku. Zdravotní pokyny poznamenává, že třísloviny v čaji jsou přirozené přísady a mohou pomoci snížit otoky. Existuje nějaký vědecký výzkum naznačující, že taniny mají ochranné a antioxidační účinky. Ve studii provedené na japonské lékařské fakultě Nagasaki University v Japonsku a publikované online v čísle “Klinická a experimentální farmakologie a fyziologie” dne 28.června 2007 zjistili výzkumníci, že taniny izolované ze zeleného čajového lístku mají zachytávající účinky na volné radikály, Které mohou zabránit poškození buněk.

Beat tři syrové vejce s vidličkou, dokud nejsou načechraný, pak přidat dvě kapky čarodějnice lískové směsi a dobře promíchat. Použijte bavlněnou kouli pro aplikaci směsi na kůži pod očima a kolem očí a dbejte na to, abyste v očích nedostali žádné. Tento lék, který navrhuje Health Guidance, využívá mírné adstringentní vlastnosti bílkovin a čarodějnice, které napomáhají utlumení pokožky a snižují vzhled uvolnění a otoku.