Jak snadno z šťávy rychle

Krátkodobá rychlá šťáva je dobrovolný výživový přístup, který můžete využít k podpoře dobrého zdraví. Zahrnuje pouze pití džusů z ovoce, zeleniny nebo bylin, které posilují přirozené detoxikační schopnosti těla. Ačkoli džusové potěšení – a jiné typy detoxikátů – mají své kritiky, zastánci je doporučují pro účely, jako je posílení imunitního systému a stimulace pomalého metabolismu. Uvolnění rychlé šťávy je stejně důležité jako samotný rychlý proces, poznamenává Cherie Calbomová, odborná výživa a autorka “Odšťavňování, posílení a detoxikace po celý život.” Správně, můžete minimalizovat potenciální nežádoucí účinky, jako je plyn nebo bolest žaludku .

Jezte zeleninu, zeleninovou polévku, ořechy a semena jako první tuhé látky po dobu jednoho nebo dvou dnů po šťávě rychle. Nejlépe je jíst syrové a v malých množstvích.

Přidejte malé množství ovoce s nízkým obsahem cukru do vaší stravy. Pokud je to možné, zvolte organické ovoce.

Jezte malé množství bílkovin, jako je losos, bílkoviny bez kůže, sýry a vejce, přibližně do čtvrtého nebo pátého dne. Těžké bílkoviny více zdanění vašeho zažívacího systému.

Pomalu vysušujte jídlo, abyste pomohli vašemu trávicímu systému vrátit se k trávení pevných látek a minimalizovat plyn a nadýmání. Žvýkání pomalu také pomáhá cítit plné na menších porcích, dává žaludku více času, aby signál do vašeho mozku, že jste plní.

Pijte asi polovinu tělesné hmotnosti v uncích vody denně, aby zůstala hydratovaná a minimalizujte možné post-rychlé vedlejší účinky, jako jsou chutě a plyn.