Jak ztratit 14 liber. Za 2 měsíce

Při 3500 kaloriích na kilogram se 14 liber rovná 49 000 kaloriím. Ztráta 14 liber za dva měsíce bude vyžadovat, abyste spojili dietu a cvičení, abyste mohli vstřebat a / nebo spálit kalorie způsobem, který během tohoto období vytváří deficit 49 000 kalorií. Můžete to udělat snížením současného příjmu kalorií nebo zvýšením počtu kalorií, které denně vypalujete o 500 až 1000. Při této míře můžete očekávat, že ztratíte 1 až 2 libry za týden nebo mezi 8 a 16 liber během osmi týdnů.

Spočítejte každou kaloriku, kterou užíváte. Používejte webový calorický tracker, který vám pomůže sledovat a snižovat denní příjem kalorií. Chcete-li ztratit 2 libry za týden, budete muset snížit váš současný příjem kalorií o 1000 až 1200 kalorií denně. Vyhněte se zpracovaným a vysokým obsahem tuku. Zvolte místo pro čerstvé ovoce a zeleninu, stejně jako celá zrna a chudé bílkoviny.

Cvičejte po dobu 45 až 60 minut většinu dnů v týdnu. Zaměřte se na středně výkonné cvičení, které vás dostane do cílové zóny srdečního tepu o 50 až 80 procent. U 35letých lidí by to bylo mezi 93 a 148 údery za minutu. Cílová srdeční frekvence je procentní podíl maximální tepové frekvence. Maximální tepová frekvence je určena odečtením vašeho věku od čísla 220. Maximální srdeční frekvence pro 35letého pacienta je 185.

Zvyšte fyzickou aktivitu po celý den. Nečekejte, dokud nepoužijete fitness zařízení, abyste přemýšleli o spálení kalorií. Podívejte se na způsoby po celý den, abyste vypálili více kalorií. Nápady zahrnují postupné pochodování po schodech, stojící a chůze častěji než sedíte a zvedání ručních vah nebo skákání na lano při sledování televize.