Jak naplánovat romantickou noc ve stanu

Romantická noc ve stanu je poměrně nenákladná cesta, jak ukázat svému partnerovi, o který se o ni staráte, a vzal si čas na vytvoření intímního prostředí. Můžete strávit stan ve vlastním dvorku nebo zablokovat víkend, abyste společně prozkoumali místní stát nebo národní park. Vyberte si denní aktivity, které nejsou tak namáhavé, že budete mít pocit, že se vykouříte, když zapadne slunce. Budete chtít ušetřit dostatek energie, abyste si užívali noční oblohu, ohňostroj a společnost osoby, pro kterou jste plánovali své intimní exkurze.

Udělejte si rezervaci v romantickém prostředí, například na samotě zalesněné oblasti, na pláži nebo na kemp u přírodního horkého pramene. Vyberte kemp, který se nenachází s RV, partiemi nebo rodinami. Při rezervaci si vyžádejte místo, které je nejvzdálenější od vchodu, aby váš pobyt byl více soukromý. Táboře jsou obvykle méně týdenní než týdenní. Můžete si také rezervovat kemp během mimořádného měsíce, ale ujistěte se, že počasí nebude tak deštivé ani chladné, že se nebudete líbit.

Otestujte svůj stan před romantickým večerem. Ujistěte se, že máte všechny součásti a že stan neobsahuje žádné otvory ani slzy. Nechcete, aby vaše romantické útěk zničený kvůli nestabilnímu stanu nebo noční komáři.

Investujte do kvalitního stanu a spacích pytlů. Romantické kempování, webové stránky, které učí umění intimních výletů na kempování, naznačuje nákup dvou spacáků stejného modelu a značky a jejich zipování dohromady. “Komfort je spodní čára,” vysvětluje stránky. “Chcete-li optimalizovat pohodlí, ujistěte se, že spací pytle, které používáte, jsou teplé, prostorné a snadno se zipy dohromady.

Přiveďte zařízení a spotřební materiál, které vytvářejí pohodlnou, romantickou atmosféru. Vezměte si svíčky z čajového světla v nádobách Mason, několik kempinkových lamp, pěkné polštáře, ložní prádlo a ručníky, elegantní nádobí, stříbrné a skleněné nádobí a večer sexy oblečení. Nemusíte se však během dne vyvíjet bezvýrazně. Vyberte oblečení, které jsou atraktivní, ale také se budete cítit pohodlně a ochrání vás před elementy.

Vytvořte romantické menu. Nemusíte kupovat drahé zboží. Váš partner by mohl ocenit, že vaše oblíbené pokrmy přinese více než 150 dolarů kaviáru. Začněte večeři sklenkou dobrého vína a romantickým předkrmem. “Užijte si ústa: Připravte si malý malý okraj, nebo v restauraci mluvte, zábavné bouche, abyste pokoušeli svého milence předtím, než se vaše svůdná večeře podává,” říká Diane Brownová, autorka knihy “Seduction Cookbook: Kulinární výtvory pro milovníky”. Pro večerní oběd přiveďte steak, kuře nebo mořské plody spolu s množstvím zeleniny. Přineste domácí dezert, jako je čokoládový dort, lanýže nebo třešňový koláč. Na snídani si vezměte svou oblíbenou ranní kávu nebo čaj, čerstvé jahody nebo třešně a něco, co se snadno vaří přes táborák.