Kolik hmotnosti můžete ztratit jíst sendviče?

Jelikož jde o chudé potraviny, šunková sendvička není nejhorší volbou. Je vyšší v kaloriích a tucích než jiné možnosti, ale má protein a vlákninu mnohem uspokojivější a může stát jako poměrně vyvážené hlavní jídlo. Pokud budete jíst šunkové sendviče příležitostně jako součást stravy s omezeným příjmem kalorií, možná budete moci vypustit pár kilogramů za týden, ale sendviče nemohou dělat všechnu práci.

Americké ministerstvo zemědělství uvádí, že sendvič s šunkou a sýrem obsahuje asi 350 kalorií, 21 g bílkovin, 15,5 g tuku (z toho 6,5 g), 60 mg cholesterolu a 33 g sacharidů. Specifické nutriční skutečnosti závisí na složkách, které používáte pro svůj sendvič. Například celozrnný chléb je zdravější volba než bílá, protože obsahuje více vlákniny, což vám pomůže udržet plnku delší dobu. Použitím několika plátků šunky získáte sendvič, který je méně kalorií a tuku, a přeskakování přísad s vysokým obsahem tuku, jako je majonéza a sýr cheddar, také způsobí, že sendviče bude lépe ztrácet váhu.

Jedení určité potraviny nemůže způsobit, že ztratíte váhu. Chcete-li slimnout, musíte neustále vypalovat více kalorií, než jíte, bez ohledu na vybrané potraviny. Množství chlebových sendviček, které vám pomohou ztrácet, závisí na počtu celkových kalorií, které denně konzumujete. Pokud obvykle jíte asi 700 kalorií na jedno jídlo a vy nahradíte jedno jídlo denně 350 kalorií sendvič, budeme vytvářet týdenní kalorický deficit kolem 2500, což vám pomůže ztratit zhruba 1 1/2 lb. každé dva týdny.

Způsob, jakým připravujete šunkový sendvič, jeho velikost a to, co jste v něm vložili, mají rozdíl v konečném počtu kalorií a jak užitečný bude v plánu úbytku hmotnosti. Spolu s používáním mírného množství masa a sběrem celozrnného chleba místo bílého chleba je chytré jíst jen napůl sendvič. Pokud to nestačí k naplnění, doplňte jídlo s nízkokalorickým doprovodem, jako je čerstvý kus ovoce, veganské tyčinky nebo šálek zeleninové polévky, z nichž je pravděpodobné, že budou mít méně kalorií a méně tuku než Další polovina sendviče.

Poraďte se svým lékařem dříve, než použijete šunkové sendviče jako taktiku pro ztrátu hmotnosti nebo učiníte nějaké velké změny způsobu, jakým normálně jíte. Nejúčinnější diety ke ztrátě tělesné hmotnosti mají tendenci zahrnovat rovnováhu mezi potravinami ze všech hlavních skupin, včetně celých zrn, bílých bílkovin, ovoce, zeleniny a mléčných výrobků s nízkým obsahem tuku, uvádí online lékařská encyklopedie MedlinePlus, než aby se příliš spoléhala na některé druh jídla.

Nutriční hodnoty

Ztráta váhy

Příprava

Úvahy