Jak zmírnit bolesti z přitisknutého nervu během těhotenství

Jak krásné jako zázrak života, těhotenství může být doslova bolest. Přenášení této mimořádné hmotnosti může způsobit opravdu zátěž na zádech, zvláště když se vaše nervy zasekne a vysílá bolesti po zádech, hýždě a nohou. Tento stav, nazývaný ischias, je hlavním problémem mnoha těhotných žen.

Udělejte to čas, protože někdy bolest na ischiasu prostě zmizí bez jakéhokoli léčení nebo léků. Můžeš se s tím po několik týdnů vypořádat, dokud se vaše tělo nerozhodne, že se ti to podaří zlikvidovat a dá ti trochu úlevy.

Cvičení ke zmírnění bolesti ischias během těhotenství. Fyzikální terapeut může doporučit cvičení, které mohou zmírnit tlak na nervy a zvládat bolest, zatímco chiropraktik může provést manipulaci na zádech, aby zmírnil bolest a tlak. Cvičení také prospěje dětem, protože se nemusíte obávat přijímání léků.

Získejte masáž. Jemná masáž oblasti může pomoci zmírnit bolesti ischiasu a poskytnout vám trochu úlevy a potřebnou relaxaci.

Vezměte acetaminofen. Zeptejte se svého lékaře, abyste se ujistili, že je v pořádku, když užíváte léky během těhotenství, ale acetaminofen je obecně považován za bezpečný. Vyzkoušejte tuto bolest, když tuto bolest, bolest při natáčení prostě nemůžeme ulevit.

Provádějte alternativní terapie pro léčbu bolesti ischias. Akupunktura může pomoci zmírnit bolesti ischiasu bez použití léků.

Používejte teplo. Když vaše tělo bojí, zkuste nějaké uklidňující teplo. Dopřejte si příjemné dlouhé nasáknutí v teplé lázni nebo udržujte vyhřívací podložku na břiše, hýždě nebo noze, která pomůže zmírnit bolest.