Jak udělat čistý citrón

Alkalické čisté citróny se stávají stále oblíbenějšími, jelikož více lidí si uvědomuje zdravotní výhody přijetí alkalické stravy. Podle George Wolvertona M.D. z medicíny 21. století, dospělí, kteří konvertují a zůstávají na alkalické stravě, vykazují zvýšené míry úbytku hmotnosti a míry konverze tuků na svaly. Také těží ze zvýšeného kardiovaskulárního zdraví a imunitní funkce. Odstraněním nebo snižováním určitých kyselých potravin a látek z vaší stravy a přijetím alkalického čistícího režimu citrónové vody můžete vyvážit hladinu pH a zároveň holisticky vyčistit vaše tělo.

Proveďte test domácí alkalie jemným položením pH pásu na jazyk. Před vyjmutím pásky a porovnáním barvy s barevnou stupnicí pH, která je dodávána s produktem, počkejte jednu až tři minuty nebo po dobu, která je uvedena v pokynech k produktu. Zaznamenejte si číslo své úrovně kyselosti před vyčištěním citronu.

Vytvořte si seznam vašich týdenních stravovacích návyků a identifikujte jakékoliv okyselující potraviny nebo látky pomocí tabulky alkalických potravin, jako jsou ty dostupné na stránkách Wolfe Clinic nebo Balance pH Diet. Očistěte nebo odstraňte tyto okyselující potraviny z vaší stravy po dobu trvání alkalického citrónu a vyměňte je za alkalické potraviny, jako jsou celozrnné a listové zeleniny.

Nakrájejte jeden citrón na polovinu a šťávu vytlačte do čisté 32-oz. Zednické nádoby nebo kontejner na pití. Použijte odšťavňovač, pokud se chcete ujistit, že dostanete všechny citronové šťávy z poloviny citrónu.

Naplňte 32-oz zední džbán s čistou vodou a míchat, dokud všechny citronové šťávy se mísí s vodou. Měřte ¼ až ½ tsp. Mořské soli s měrnou lžící a přidejte ji k citrónové vodě. Míchejte, dokud byl nápoj na čistý citron plně promíchán.

Pijte citron čistý nápoj třikrát denně, příprava čerstvé citronové šťávy a soli pro každou porci. Vypijte alkalické citronové čisté nápoje okamžitě po probuzení a po celý den, kdykoli budete cítit žízeň nebo potřebují hydrataci. Pokračujte po dobu 15 až 60 dní podle potřeby a změřte svůj pokrok tím, že každý týden proveďte test domácí alkality s použitím pH pásů.